Biyografi

Rashel Kolaneci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Rashel Kolaneci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rashel Kolaneci’den söz edeceğiz.

Rashel Kolaneci Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

22 Haziran’da Arnavutluk’ta dünyaya gelen Rashel Kolaneci, sporcu, sunucu ve sosyal medya fenomenidir. Kickboksla ilgilenen ve bu alanda önemli başarılar elde eden Rashel Kolaneci, özellikle TikTok videoları ile gündeme gelen ve bu sayede büyük kitlelere ulaşan bir isimdir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Rashel Kolaneci 1.65 m boyundadır ve 57 kilodur.

Insagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Rashel Kolaneci, aynı zamanda kendi giyim markası sayesinde bir yandan da girişimcilikte bulunmaktadır. Sosyal medya fenomeni Rashel Kolaneci hakkında merak edilen evli mi bekar mı, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Rashel Kolaneci, erişim tarihi: 13 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds