Biyografi

Semin Öztürk Şener Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Semin Öztürk Şener kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı önemli kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Semin Öztürk Şener’den söz edeceğiz.

Semin Öztürk Şener Kimdir?

  • Akrobasi Pilotu.

1991 yılında dünyaya gelen Semin Öztürk Şener, akrobasi pilotudur ve Türkiye’deki ik kadın profesyonel akrobasi pilotu olma unvanına sahiptir. Küçük yaşlardan itibaren akrobasi uçuşlarına başlayan Semin Öztürk Şener’e bu uçuşlarında babası Ali İsmet Öztürk eşlik etmiştir. Baba Öztürk de milli akrobasi pilotudur. Saint-Michel Lisesi mezunu olan Semin Öztürk Şener, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Akrobasi uçuş eğitimlerini tamamlayan Semin Öztürk Şener, ilk yalnız akrobasi uçuşunu ise 21 yaşında yapmıştır. Semin Öztürk Şener, kariyerini başarıyla sürdürmektedir. Semin Öztürk evlidir ve bir çocuk annesidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Semin Öztürk Şener, Türkiye’nin ilk profesyonel kadın akrobasi pilotu olma unvanına sahiptir. Semin Öztürk Şener hakkında merak edilen boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • seminozturk.com, (Hakkında), erişim tarihi: 14 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds