Recep Ercan Öner Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Recep Ercan Öner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Recep Ercan Öner’den söz edeceğiz.

Recep Ercan Öner Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Aralık 1967 tarihinde dünyaya gelen Recep Ercan Öner, oyunculuk ve tiyatro eğitimlerini Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar Cesur ve Güzel, O Hayat Benim, Cesur Yürek, Koca Koca Yalanlar, Bir Litre Gözyaşı, Kırgın Çiçekler, Senden Bana Kalan ve Aile Arasında gibi çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Bilmediğimiz Yönleri İle Kemal Sunal

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Recep Ercan Öner 1.80 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Recep Ercan Öner, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Recep Ercan Öner hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Utku Coşkun Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Recep Ercan Öner ile İlgili Aramalar

Google’da Recep Ercan Öner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; recep ercan öner aslen nereli, recep ercan öner kimdir nerelidir, recep ercan öner boyu kaç, recep ercan öner kilosu kaç, recep ercan öner oynadığı diziler nelerdir, recep ercan öner instagram hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi