Biyografi

Özgün Aydın Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Özgün Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özgün Aydın’dan söz edeceğiz.

Özgün Aydın Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Ağustos 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Özgün Aydın, Ayrancı Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini de Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Bizim Evin Halleri adlı dizide yaşayan Özgün Aydın, sonrasında Zengin Kız Fakir Oğlan, Olacak O Kadar gibi çeşitli projelerde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Özgün Aydın, aynı zamanda BKM Mutfak ekibine katılmış ve Güldür Güldür Show adlı programda Mustafa rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Özgün Aydın, aynı zamanda Cici Babam, Damat Takımı, Çetin Ceviz 2, Dedemin Fişi, Deli Dumur, Olur Olur ve Son İstasyon gibi çeşitli sinema filmlerinde görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özgün Aydın 1.72 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özgün Aydın, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özgün Aydın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Özgün Aydın ile İlgili Aramalar

Google’da Özgün Aydın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; özgün aydın güldür güldür’den neden ayrıldı Ozgun aydin Twitter Özgün Aydın Olacak O Kadar Özgün Aydın eşi Özgün Aydın Güldür Güldür Show özgün aydın’ın kardeşi kimdir Güldür Güldür Mustafa geri döndü Özgün Aydın Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.