Recep Usta Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Recep Usta kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Recep Usta’dan söz edeceğiz.

Recep Usta Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Kasım 1997 tarihinde dünyaya gelen Recep Usta, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nde tamamlamıştır. Ailesinin isteği üzerine bu bölümü okuduğunu belirten Recep Usta, sonrasında oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. İlk olarak Şahsiyet adlı dizide Deva karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine adım atan Recep Usta, aktif olarak oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Recep Usta, oyunculuk dışında eskrim ve kılıç ile de ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Recep Usta 1.84 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Recep Usta, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Recep Usta hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.