Ekonomi

Red İşlem Onaylanmadı 05 Pos Hatası Çözümü

Red onaylanmadı hatası genellikle kartınızın limiti olmadığı durumunu aklınıza getirebilir. Böyle bir durumda kartınızda limit olmanıza rağmen bu hatayı almanız canınızı sıkacaktır. Burada atladığınız nokta işlem onaylanmadı 05 hatası direkt olarak müşterinin kendi limitiyle alakalı değildir. Günlük veya anlık belirlenen alışveriş limitleri aşıldığından bloke statülü kart hatası alırsınız.

Bloke Statülü Kart Ne Demek?

Bu durumun sebebi güvenliğiniz açısından sizin belirlediğiniz alışveriş limitleridir. Örneğin, günlük 500 liralık alışveriş limiti belirlemişken 510 liralık alışveriş yapmaya çalışıyorsanız bu hatayla karşılaşırsınız.

Red Onaylanmadı 05 Hatası Çözümü Nedir?

Bu hatanın sebebini detaylı olarak öğrendiğimize göre aşağıdaki adımları uygulayarak problemi çözebilirsiniz.

  • Bankanızın mobil uygulamasına giriş yaparak güvenlik ayarlarından ya da müştrri temsilcisini arayarak işlem limitlerini artırın,
  • Hatayı almaya devam ediyorsanız ve internetten alışveriş yapıyorsanız işlem güvenlik sebebiyle kısıtlanmış olabilir bankanızdan detaylı bilgi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds