Sağlık

Aknetrent Kullanırken Kaş Aldırılır mı?

Aknetrent kullanılırken kaş aldırılır mı? Daha önceki yazılarımızda Aknetrent ile ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Aknetrent kullanırken kaş aldırılır mı aldırılmaz mı sorusundan kısaca söz edeceğiz.

Aknetrent Kullanırken Kaş Aldırılır mı?

  • Aldırılabilir ama tavsiye edilmez.

Aknetrent kullanmaya devam ettiğiniz sırada kaş aldırmanız normal zamanda oluşan kızarıklıktan daha fazla orandan bir kızarıklık oluşmasına neden olur. Bunun yanı sıra kaş aldırdığınız zaman kaş bölgesinde normal zamandan daha fazla bir soyulma ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aknetrent, diğer ilaçlardan farklı olarak muadilleri ile beraber hayli fazla yan etkileri olan bir ilaç. Bu ilacı kullanırken özellikle bazı şeylere dikkat etmeniz, sakınmanız ve bazılarından da kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Kaş aldırmak sakınmanız gereken durumlardan biridir. Daha önceki yazımızda ağda ve epilasyondan kesinlikle uzak durmanız gerektiğini söylemiştik. Kaş aldırma meselesinde de aldırmazsanız daha iyi olabileceğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds