Renan Tan Tavukçuoğlu Kimdir?

Renan Tan Tavukçuoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Renan Tan Tavukçuoğlu”ndan söz edeceğiz.

Renan Tan Tavukçuoğlu Kimdir?

— Girişimci, CEO

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Hartford Üniversitesi’nde MBA derecesini alan Renan Tan Tavukçuoğlu, Amerika Birleşik Devletleri’nde Fortune 500’de yer alan birkaç şirkette çalıştı. Toplamda 8 yıldan fazla yurt dışında çalışan Tavukçuoğlu, daha sonra Türkiye’ye döndü ve 2005 senesinden beri WOMM (Word of Mouth Marketing) – Ağızdan Ağıza Pazarlama üzerine çalışmaya başladı.

Türkiye’ye döndükten sonra L’Oreal, Unilever, Coca-Cola, Nestle, Procter&Gamble, Philips, Tefal, Migros, Rowenta, ebebek, Ülker, Doğtaş, Pınar, Sanofi, BSH, Vitra, Eker, Dimes, Doğan Holding gibi çeşitli firmalarda çalışan Tavukçuoğlu,

Türkiye’nin en prestijli ve saygın kadın platformlarından biri olan Tavsiye Kanalı, TavsiyeEvi ve TavsiyeMelekleri. com gibi organizasyonların kurucu yöneticisidir. Aynı zamanda çeşitli kurumlara topluluk yönetimi üzerine danışmanlık vermektedir.

Türkiye’de edindiği 15 yıldan fazla deneyiminin ardından herkeste belirli bir bilinç uyandırabileceği amacıyla 9 Mayıs 2018 tarihinde ‘Puduhepa ve Kız Kardeşleri’ adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmiştir.

Proje kapsamında küçük yaştaki genç kızların gerçek Anadolu kadın kahramanlarından ilham alması amaçlanmıştır. Proje içinde bez bebekler kullanılmakta ve ayrıca Puduhepa üç bin yıl önce Anadolu’da yaşayan ve tarihteki ilk yazılı anlaşma olarak kabul edilen Kadeş Anlaşması’nı imzalayan Hitit kraliçesinin adıdır. Geliri TOÇEV aracılığıyla kız çocuklarının eğitimine aktarılan projede bez bebekleri yapan kadınlara da istihdam sağlanmaktadır.

Renan Tan Tavukçuoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Renan Tan Tavukçuoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; renan tan tavukçuoğlu kim, renan tan tavukçuoğlu nereli, renan tan tavukçuoğlu kaç yaşında, renan tan tavukçuoğlu ne iş yapıyor, renan tan tavukçuoğlu projeler, renan tan tavukçuoğlu ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber