Biyografi

Rojbin Erden Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rojbin Erden kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rojbin Erden’den söz edeceğiz.

Rojbin Erden Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rojbin Erden, fotomodel ve oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü’nde tamamlayan Rojbin Erden, ilk oyunculuk deneyimini ”Gelsin Hayat Bildiğin Gibi” isimli dizide yaşamıştır. Güzel oyuncu Rojbin Erden, söz konusu dizide Melek rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rojbin Erden, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Rojbin Erden hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Rojbin Erden, erişim tarihi: 9 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi