Biyografi

Rümeysa Arslan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rümeysa Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rümeysa Arslan’dan söz edeceğiz.

Rümeysa Arslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Rümeysa Arslan, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Antrenör olan babası ve öğretmen olan annesinin meslekleri dolayısıyla çocukluk yıllarını çeşitli şehirlerde yaşamıştır. Lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Rümeysa Arslan, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi’nin Konservatuvar Opera bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Meleklerin Aşkı dizisinde Deniz Cengiz rolüyle yaşayan Rümeysa Arslan, oyunculuk çalışmalarına da halen devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rümeysa Arslan, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Rümeysa Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Rümeysa Arslan, erişim tarihi: 30 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds