Rüya Coriç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Rüya Coriç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rüya Coriç’ten söz edeceğiz.

Rüya Coriç Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında Sırbistan’da dünyaya gelen Rüya Coriç, lisans eğitimini ise Nişantası Üniversitesinde Sinema ve Televiyon Bölümü’nde tamamlayan Rüya Coriç, sonrasında ise Gazikent Üniversitesi’nde kamera önü oyunculuğu üzerine dersler almıştır. Sonrasında ise Yasemin Öztürk’ten de oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Begüm Ece Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Oyunculuk eğitimlerinin yanı sıra sunuculuk konusunda da eğitimler alan Rüya Coriç, Number One TV, TV 8, Fashion TV gibi kanallarda sunuculuk yapmıştır. Başarılı sunucu Rüya Coriç, son olarak TV 100 ekranlarında yayınlanan 100’de 100 Hayatlar adlı programda sunuculuk yapmıştır. Sunuculuk kariyerinden önce de uzunca bir süre profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Ancak sonrasında yaşadığı bilek sakatlığı nedeniyle profesyonel kariyerini sona erdirmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Savaş Muhabiri Mithat Bereket Kimdir? Kaç Yaşında?

Daha sonra modellik kariyerine adım atan Rüya Coriç, 2019 senesinde Model of Turkey adlı yarışmada derece elde etmiştir. Başarılı isim Rüya Coriç, bu zamana kadar pek çok projede görev almıştır. Rüya Coriç ayrıca Yılanların Öcü ve Deli Ormanlı gibi filmde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Rüya Coriç ayrıca Kanal 7 adlı dizide Emanet adlı dizide rol alacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Dilara Gül Demiral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Rüya Coriç ile İlgili Aramalar

Google’da Rüya Coriç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Rüya Coriç kimdir Rüya Coriç ekşi Rüya Coriç boy kilo Rüya Coriç Sevgilisi Rüya coriç hadi Rüya coriç survivor Rüya Coriç Emanet Rüya Coriç İnstagram, rüya coriç boyu kilosu, rüya coriç aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara