TRT Spor Spikeri Hünkar Mutlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Hünkar Mutlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? TRT Spor spikeri Hünkar Mutlu kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca TRT Spor spikeri ve sunucusu Hünkar Mutlu’dan söz edeceğiz.

Hünkar Mutlu Kimdir?

— Spor spikeri ve sunucusu.

16 Mart 1982’de Ankara’da dünyaya gelen Hünkar Mutlu, lisans eğitimini Denizli Pamukkale Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimine devam ettiği sırada Denizli’nin yerel televizyon kanallarından olan DEHA TV’de çalışmaya başlayan Hünkar Mutlu, TRT’nin açmış olduğu sınavları başarıyla geçerek TRT Ankara Spor Dairesi’nde çalışmaya başladı.

TRT Spor ekranlarında bir süre TFF 1. Lig’de yer alan tanımların mücadelelerini anlatan Hünkar Mutlu, daha sonra Almanya’dan Futbol isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Asıl çıkışını ise 2010 Dünya Kupası’nda yaptı. Mutlu, bu turnuvada bazı maçların spikerliğini yapmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 2018 Dünya Kupası’nın spiker kadrosunda da yer alan Hünkar Mutlu, şu anda TRT Spor’un sembol isimlerinden biri haline gelmiştir.

Kaç Yaşında?

TRT Spor’un simge isimlerinden biri olan Hünkar Mutlu hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Ünlü isim, yukarıda da belirttiğimiz gibi 16 Mart 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 38 yaşındadır.

Nereli?

16 Mart 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen TRT’nin ünlü spikeri ve sunucusu Hünkar Mutlu, aslen Yozgatlıdır.

Hangi Takımı Tutuyor?

Hünkar Mutlu hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. Uzun yıllar boyunca TRT’de sayısız maç anlatan ve spikerliği sayesinde büyük kitleler tarafından tanınır hale gelen Hünkar Mutlu, özellikle tarafsız yanıyla da dikkat çekmektedir. Mutlu, herhangi bir takımlı değil. Objektif olarak yorumlarını yapan ve her takıma eşit mesafede durmayı tercih eden Hünkar Mutlu’nun ayrıca sosyal medyaya da yansımış bu zamana kadar taraftar bir sözü ya da paylaşımı olmamıştır.

Diğer Yazılarımız

Hünkar Mutlu ile İlgili Aramalar

Google’da Hünkar Mutlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hünkar mutlu nereli, hünkar mutlu hangi takımı tutuyor, hünkar mutlu kaç yaşında, hünkar mutlu instagram, hünkar mutlu trt spor, hünkar mutlu aslen nereli, hünkar mutlu eşi, hünkar mutlu maç anlatımı, trt spor hünkar mutlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting