Tiktok Fenomeni Melih İmece Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Melih İmece kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melih İmece’den söz edeceğiz.

Melih İmece Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Tiktok ve YouTube üzerinde paylaştığı videoları ile gündeme gelen Melih İmece, 2 Mart 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medya hesaplarından komik ve eğlenceli olduğunu düşündüğü videoları paylaşmaktadır. Melih İmece, kısa sürede tüm sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısını artırmış ve kısa sürede popüler olmayı başarmıştır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Melih İmece ile ilgili olarak en çok merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Melih İmece yukarıda da değindiğimiz gibi 2 Mart 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 18 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde melihimece kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Melih İmece’nin burada 75 binden fazla takipçisi vardır. Öte yandan Tiktok üzerinde ise 300 binden fazla takipçisi ve 10 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Ayrıca 29 Kasım 2014 tarihinde katıldığı YouTube hesabında ise 100 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

Melih İmece ile İlgili Aramalar

Google’da Melih İmece ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: