Saç Ekimi ve Saç Ekimi Yöntemleri

Saçlar, yüzde en önemli uzuvlardan bir tanesidir.Saçların gür olması kişilerin daha estetik görünmesine yardımcı olur. Seyrek saçlar, saç dökülmeleri ve bölgesel kelleşme çeşitli sebeplerden kaynaklanır. Genetik faktörler, hormonsal problemler ve strese bağlı olarak saç sorunları yaşanmaktadır. Yaşanan bu sorunlar için saç ekimi yöntemine başvurulur. En iyi saç ekim merkezleri üzerinden hizmet alarak, istediğiniz estetik görünüme kavuşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yarım Yağlı Süt Kilo Aldırır mı?

Saç ekimi, sağlıklı saç köklerine ve dayanıklı saçlara kavuşmak için yapılan tedavilerdir. Dökülme ya da seyrekleşme olan bölgeye implante yapılarak saç ekimi gerçekleştirilmektedir. istanbul saç ekim merkezleri bu alanda en yeni teknolojiler ile hizmet vermektedir. Genellikle FUT ve FUE teknikleri arasında seçim yapılarak işlemler yapılır.

İlginizi Çekebilir:  Kansızlık Neden Olur?

Yapılan teknikler arasında DHI yöntemi de kullanılmaktadır. Saç ekimi, genellikle doktorların muayenesi sonucunda karar verilen bir operasyondur. İşlemden önce mikroskop altında saç folikülleri tek tek ayrılmaktadır. Daha sonra kelleşme ve seyrelme olan bölüme tek tek dikim işlemi yapılır. Deri üzerinde yapılan işlemler, uzman hekimler tarafından özenli ve titiz bir çalışmayla yapılır.

İlginizi Çekebilir:  Hamam Kilo Verdirir mi?

Kesi gerektiren ya da kesi gerektirmeyen saç ekimi yöntemleri bulunmaktadır. En iyi saç ekim merkezleri tarafından alacağınız hizmetler, oldukça kaliteli teknikler kullanmaktadır. Aynı zamanda hastaların mevcut durumları göz önüne alınarak operasyon gerçekleştirilmektedir. Dikim işlemi yapılırken, hastaların saç çizgisi özenle tasarlanır ve estetik bir görünüm oluşmasına ortam hazırlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara