Biyografi

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yarışmacıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sadık Ardahan Uzkanbaş’tan söz edeceğiz.

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?

  • Yarışmacı.

1987 yılında Adana’da dünyaya gelen Sadık Ardahan Uzkanbaş, 8 yıl Adanaspor’un alt yapı takımında futbol oynamıştır. Geçirdiği sakatlık dolayısıyla futbola ara vermek zorunda kalan Sadık Ardahan Uzkanbaş, bu süre zarfında askerlik vazifesini ifa etmiştir. Askerlik dönüşünde Dubai’ye ve sonrasında Kazakistan’a giden Sadık Ardahan Uzkanbaş, aynı zamanda Survivor 2022 Gönüllüler Takımı’nda da yarışmıştır.

Instagram hesabındandan da paylaşımlarda bulunan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın bu platform üzerinde 550 binden fazla takipçisi vardır. Sadık Ardahan Uzkanbaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sendeyim.net, Sadık Ardahan Uzkanbaş, erişim tarihi: 26 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.