Teknoloji

Samsung Account Oturum Süresi Doldu Ne Demek?

Samsung, 1938 yılında kurulan ve o günden bu yana daimî olarak hizmet sağlayan kuruluşlardan bir tanesidir. Şirketin benimsediği politikalar nedeniyle her detay özel olarak inceleniyor ve müşterilere sunuluyor. Özellikle mobil alanında denk gelen bazı kavramlar kullanıcıların kafalarını oldukça karıştırabilmektedir. Bu kavramlardan bir tanesi olan ‘’Account Oturum Süresi Doldu’’ büyük ve önemli konulardandır.

Samsung Account Oturum Süresi Doldu ifadesi genel olarak mobil cihazınızın içerisinde SİM takılı olmadığında sürekli gelmektedir. Çözümü oldukça basit olan bu problemi alt kısımda kalan yerden kolaylıkla çözebilirsiniz. 

Samsung Account Oturum Süresi Doldu Çözümü

  • Cihazın ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş yapıyoruz.
  • Burada yer alan ‘’Hesaplar’’ bölümünden aktif olan Samsung hesabımızı kaldırıyoruz.
  • Son işlemden sonra direkt olarak kilit, ana ekran ve ses artırma tuşlarına aynı anda basarak cihazın koruma moduna geçiş yapıyoruz.
  • Karşımıza gelen seçeneklerden ‘’Wipe Cache Partition’’ ifadesini seçerek mobil cihazımızın bütün ön belleğini siliyoruz.

Bu işlemlerden sonra cihazı yeniden başlatarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Account Oturum Süresi Dolu, bu işlem sonucunda karşınıza çıkmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.