Teknoloji

Samsung Çamaşır Makinesinde Outdoor Ne Demek?

Outdoor programı Samsung çamaşır makineleri için vazgeçilmez özelliklerden bir tanesidir. Kullanım olarak harika bir servis sunan makine, işlevini yüksek alana yayar ve dilediğiniz gibi kullanmanızı ister. Samsung Çamaşır Makinelerinde Outdoor kavramı, yüksek kaliteli kıyafetleri yıkanma sırasında koruma anlamına gelmektedir.

Çamaşır makinelerinde fazla yıkanma olduğunda giysiler yıpranabiliyorlar. Outdoor programı ise bütün yıkanan her şeyin işlev ve özelliklerini koruyabilmektedir. Genel olarak özel kıyafetler için kullanılan mod, bazı durumlarda farklı alanlarda da kullanılabiliyor. Yıkanma sırasında Outdoor modu kullanılacaksa toz deterjan kullanılmayarak sıvı deterjan kullanılmalıdır. Aksi taktir de giysiler oldukça fazla zarar görebilir.

Programın içerisinde kalan detaylardan bir tanesi de su tüketiminin en az seviyede olmasıdır. Kıyafetleri koruma amacıyla harekete geçen mod, hiçbir şekilde zarar vermeyerek işlemini tamamlamak ister. Yıkanma konusunda ise istediğiniz zamanı seçebilir ve kontrol edebilirsiniz. Özellikle Samsung Çamaşır Makineleri Outdoor modu için özel tasarlanmış, kullanışlı hale getirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds