Teknoloji

Samsung Çamaşır Makinesi 3H Ne Demek?

Samsung, bütün Dünya’ya ev aletleri üretme konusunda kendisini kanıtlamış bir markadır. Marka birçok alanda üretim gerçekleştirirken kalitesinden hiçbir zaman ödün vermez ve yeni nesil olarak insanlarla buluşturur. Özellikle bazı üretimlerinde makinelerine farklı kavramlar koyarak belirli başlı ifadeleri anlatmak ister. Bunlardan bir tanesi olan ‘’3H’’ anlamı oldukça fazla merak edilebiliyor. Bu yüzden detaylı olarak araştırma gerçekleştirdiğimiz kavramı alt kısımdan bulabilirsiniz.

Samsung çamaşır makinelerinde en çok karşılaşılan kavramlardan bir tanesi de ‘3H’’ işaretidir. 3H, ifadesinin içerisinde bulunan H işareti ‘’saat’’ anlamına gelmektedir. Kirli veya beyaz çamaşırlarda sıklıkla kullanılan 3H, üç saat boyunca yıkama yapılacağını söyler. Bunu yanında 2H ve diğer işaretleri de kullanarak dilediğiniz modu ayarlayabilmeniz mümkündür.

Herhangi bir sorun veya arızanın olduğunu göstermeyen bu kavram oldukça basit bir şeyden söz etmektedir. Bazı kişiler gösterge panelinde bu işareti gördüğü zaman çok tedirgin olabiliyorlar. Lakin hiçbir olumsuz durum içermeyen ifade, çamaşırlarınız için uygun olan sistemi seçmenizi ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds