Teknoloji

Samsung Health Erişim Reddedildi Hatası Çözümü

Samsung mobil cihazları son zamanların en fazla kullanılan ve tercih edilen uygulamalarından olmaya devam ediyor. Markanın bünyesinde bulunan bu cihazlar her daim üst seviyede olmaya çalışarak yeni güncellemeler gelmektedir. Bu yeni ve eşsiz güncellemelerde bazen cihazlara istemeden sorunlar yaratılabiliyor. Bu sorunlardan bir tanesi olan ‘’Samsung Health Erişim Reddedildi Hatası’’ aslında oldukça kolay ve basit bir işlemdir.

Samsung cihazınızı yeni güncellediyseniz veya root işlemi yaptıysanız Health uygulamasına giriş yaparken ‘’Erişim Reddedildi’’ hatası alabilirsiniz. Bu sorundan kurtulmak içinse alt kısımda kalan adımları takip edebilir, problemi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Samsung Health Erişim Reddedildi Hatası Çözümü:

  • Karşılaştığınız problemi çözmek için ilk önce AYARLAR bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Burada yer alan Uygulamalar sekmesinden Sağ köşede bulunan ‘’Üç Nokta’’ alanına tıklayarak Sistem Uygulamalarını Göster diyoruz.
  • Hemen ardından karşımıza gelen ‘’S Health’’ adındaki yeri seçiyoruz.
  • Son olarak ise Depolama>Veriyi Sil işlemlerini yaparak problemimizi çözüyoruz.

Adım adım anlatmaya çalıştığımız bu işlemlerden sonra Samsung Health Erişim Reddedildi Hatası tamamen ortadan kalkacak. Eğer ki sorunu yaşamaya devam ederseniz bahsettiğimiz ‘’Depolama’’ kısmından Ön bellekleri de temizleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds