Teknoloji

İnface Yüz Temizleme Cihazı Kaç Saat Şarj Edilir?

Son dönemin en popüler kişisel bakım ürünlerinden İnface, kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Günlük rutin bakım içerisinde kullanabileceğiniz bu cihaz, su geçirmeyen ve her türlü sıvıyı alan bir üründür. Ürünün yüksek performansı sayesinde yüzünüzde bulunan sivilceler ve tıkanmış gözenekler tamamen temizlenmektedir. Bunca faydası bulunan bu cihaz elektronik bir alet olduğu için şarj olarak çalışmaktadır. Peki bu cihazı kaç saat şarj etmemiz gerekiyor? Şarjın tamamen dolduğunu nasıl anlarız?

İnface yüz temizleme cihazının kaç saat şarj edildiğini anlamak oldukça kolaydır. Şarj cihazınıza taktığınız aletin gösterge tarafında bir ışığı yandığında şarjının dolduğunu anlayabilirsiniz. Bununla birlikte İnface Yüz Temizleme cihazı ortalama bir saat içerisinde şarj olabilmektedir.

Xiaomi’ye ait olan İnface, hijyeni bir kullanım alanı yaratmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle karşımızda olan alet, şu anda ülkemizde de fazlasıyla tercih ediliyor. Tamamen sağlığa yönelik olan ürünü dilediğiniz zaman kullanabilir, yüzünüzü temizleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.