Teknoloji

Samsung Le Hatası Çözümü

Samsung bulaşık makineleri son zamanların en kaliteli ürünlerindendir. Markanın üretimini üstlendiği bütün ürünler birinci nesil malzemelerden yapılır ve teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanılmaktadır. Cihaz içerisinde bulunan birçok mod, bu yenilikler açısından örnek verilebilecek şeylerden bir tanesidir.

Samsung bulaşık makinelerinin oldukça fazla kullanışlı olduğu kadar doğal şekilde hatalarda olabiliyor. Bu hatalardan bir tanesi olan ‘’Samsung Le Hatası’’ kullanıcıları en fazla tedirgin eden sorunlardandır. O yüzden bu yazımızda detaylı olarak konuyu aktaracağız. Samsung Le Hatası, bulaşık makinelerinde su sızıntısının olduğunu söyleyen bir koddur. Kodun alınmasının nedeni genel olarak aşırı bulaşık eşyası yüklemek ve parçaları üst üste koymaktan kaynaklanabiliyor. Bunun yanında makine parçalarında bulunan bölgelerden de bir problem yaşanıyor olabilir.

Hatayı almanızla birlikte makineyi durdurarak fişini çekiniz. Ardından hata kodunun gidip gitmediğini öğrenmek için fişin baş tarafından oynatarak tekrardan prize takınız. Eğer ki kod hala gözüküyorsa, makine içerisinde su sızıntısı yaşanıyordur. Lakin kod gittiyse ve herhangi bir şey gözükmüyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.