Teknoloji

Samsung Quick Connect Durduruldu Hatası Çözümü

Samsung Quick Connect Durduruldu Hatası ile karşılaşan kullanıcılar genel olarak cihazı üst ve aşağı tarafa kaydırdıkları zamanlarda almaktadırlar. Sorunun ana nedeni bu olarak bilinse de bazı kişiler farklı nedenlerden dolayı da bu problemi yaşayabiliyorlar. Problemi yaşadıktan sonra izlemeniz gereken iki farklı adım bulunmaktadır. Bütün bu adımları alt kısımda kalan maddelerden izleyerek kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Samsung Quick Connect Durduruldu Hatası Çözümü:

  1. Öncelikle cihazda bu sorunu almamıza neden olan Quick Connect isimli uygulamayı kaldırıyoruz. Ardından Google Play Store üzerinden tekrardan indiriyoruz ve sorun tamamen ortadan kalkıyor.
  2. İkinci olarak önereceğimiz şey ise cihazlarda bazen uygulamalar kaynak dosyalarında yer değiştirebilmektedir. Samsung’ta fazlasıyla olan bu olay Quick Connect ve Smartthings isimli uygulamalarda da olabiliyor. Bu yüzden yapacağımız tek şey Google Play Store’a giriş yaparak Smartthings isimli uygulamayı yüklemek ve giriş yapmaktır. Sonrasında karşılaştığınız bütün hatalar ortadan kalkacak.

Eğer ki bahsettiğimiz adımlardan sonra bile hata almaya devam ediyorsanız vakit kaybetmeden teknik servislere ulaşmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.