Teknoloji

Samsung Health Hatası 0x09 Çözümü

Samsung Health uygulamasında 0x09 hatası ile karşılaşanlar sorunu uygulamaya yüklemeye çalıştığı andan itibaren almaktadır. Hatanın alınma nedeni genellikle cihazınızda aldığınız güvenlik işlemlerinin üst düzeyde olmasından kaynaklanır. Çünkü Samsung Health bazı sizden bazı izinleri alarak sağlık kontrolleri yapar ve özel yaşantınızdaki değerleri ölçer. Bu nedenle sistem yüklü bir güvenlik önlemiyle karşılaştığında Samsung Health Hatası 0x09’u vermektedir.

Samsung Health Hatası 0x09 ile karşılaştıktan sonra yapabileceğiniz iki farklı adım bulunmaktadır. Bunlardan ilki programı kaldırdıktan sonra telefonu yeniden başlatmaktır. Sonrasında uygulamayı indirebilir ve giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Çözüm yöntemi büyük ihtimalle problemi çözse bile ikinci yöntem de oldukça fazla etkilidir.

İkinci yöntem olarak sunacağımız şey ise cihazınızı tamamen sıfırlamaktır. Cihazınızı sıfırlamadan önce içerisinde yer alan fotoğraf, müzik ve video tarzındaki her şeyi yedeklemeyi yaparak sıfırlamanızı tavsiye ediyoruz. Sıfırlama işlemini yapmak içinse Ayarlar>Yönetim>Sıfırla>Fabrika Ayarlarına dön seçeneklerini izleyebilirsiniz. Cihazı sıfırladıktan sonra Samsung Health programını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds