Brain Test 2 ”Seray Gerçekten Çok Çalıştı ve Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Kurdu Artık Ödül Zamanı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Seray gerçekten çok çalıştı ve sağlıklı bir yaşam tarzı kurdu artık ödül zamanı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 20. seviye olan Seray gerçekten çok çalıştı ve sağlıklı bir yaşam tarzı kurdu artık ödül zamanı sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Seray gerçekten çok çalıştı ve sağlıklı bir yaşam tarzı kurdu artık ödül zamanı” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 29. Seviye ''Lütfen Fanı Aç'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 20: Seray Gerçekten Çok Çalıştı ve Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Kurdu Artık Ödül Zamanı

Seray Spor’da seviyesinde sorulan en son ve açıkçası en kolay sorulardan olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak adına ekrana göz atalım. Sağ tarafta yeşil bir dolap, ortada sağlığına kavuşan Seray, yan tarafta da mikser görüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 239. Seviye “Bizim At Şimdi de Prenses İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Meyse Suyu Yap

İlk başta dolabın kapağını açıyoruz. İçinden mor renkli üzümü, muz ve elmanın olduğu meyve tabağını, üst raftaki çilek tabağını ve son olarak süt şişesini alıp mikserin içine doğru atıyoruz. Bu sayede güzel bir içecek hazırlamış olacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ne Zaman Batar Diye Düşündürten Markalar

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorular aslında oldukça basit ancak size en önemli tavsiyemiz sorularda özellikle ekrandaki nesnelere dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda da ekrana rastgele basmanız yeterli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce