Teknoloji

Samsung Yazıcı Kapak Açık Hatası Çözümü

Samsung yazıcıları sektörde yer alan en üst düzeydeki aletlerden bir tanesidir. Yazıcıların son nesil kaliteye sahip olması ve dilediğiniz bütün işlevleri yerine getirebilmesi Samsung’u daha fazla öne çıkarır. Bununla birlikte yapacağınız bütün işlerinizi yazıcıyı kullanarak tamamlayabilirsiniz. Samsung Yazıcılar, oldukça kullanışlı olsa bile bazı durumlarda hatalar verebiliyorlar. Bu hatalardan bir tanesi olan ‘’Samsung Yazıcı Kapak Açık Hatası’’ nedenleri ve nasıl çözüleceği çokça merak edilebiliyor. O yüzden bu yazımızda bu konuya detaylı olarak değineceğiz.

Samsung yazıcı kapak açık hatası, optik okuyucunun kirlenmesinden kaynaklanmaktadır. Cihaz bu durumdayken tık tık şeklinde ses verir ve kullanılamaz bir durumda olur. Özellikle hızlı bir çözüm yapmak istiyorsanız izlemeniz gereken birkaç adım bulunuyor. Bunlardan ilki power kartını sökmektir. Sisteme uygun şekilde power kartını söküyoruz ve üzerindeki sensörlerin tamamını temizliyoruz. Böylelikle sorundan kurtulacağız ve yazıcıyı kullanmaya devam edebileceğiz. Eğer ki bahsettiğimiz çözüm yöntemi işinize yaramadıysa direkt olarak teknik servisle bağlantı kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi