Teknoloji

Samsung Nem Algılandı Hatası Çözümü

Samsung Nem Algılandı Hatası ile birlikte cihaz, USB ve Type-C alanındaki bölgenin ıslak veya nemli olduğundan söz etmektedir. Uzun süreler boyunca hatayla karşılaşmanız mümkündür ve sistem kullanmanıza izin vermez. Bu durumu otomatik olarak algılayan cihaz, size bilgi vererek hatayı karşınıza çıkarır. Herhangi bir olumsuzluk içermeyen bu sorundan kurtulmak için yapmanız gereken birkaç adım bulunuyor. Bu adımları alt kısımda bulunan paragraftan inceleyebilirsiniz.

Öncelikle bahsetmek istiyoruz bu sorun genel olarak suya dayanıklı olarak üretilen cihazlarda karşılanmaktadır. Cihazlar su altına girdikten sonra çıktığı andan itibaren bu hatayı verebilir ve belli bir müddet USB – Şarj yeri giriş çıkışlarını kullanmanızı istemez. Kurutma veya ısıtma makineleri tarzındaki aletlerin ise asla kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Sadece telefonu yumuşak bir bez veya pamukla temizleyerek beklemeye alınız. Belirli bir müddet sonra hatayla karşılaşmayarak normal kullanmaya devam edebileceksiniz. Eğer ki sorun bir türlü geçmiyorsa cihazınızı Samsung teknik servislerine götürerek detaylı şekilde baktırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds