Samsung’un iPhone 8 ve iPhone X’la Dalga Geçtiği Video ve Analiz

Teknoloji devi, Güney Kore menşeli Samsung markasının Apple’ın yeni telefonları iPhone 8 ve iPhone X’e ithafen yayınladığı ve resmî Web adresinden paylaştığı video, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Geniş ekran ve şarj ömrü konusunda daha iddialı bir marka olduğunu tekrar dile getiren Samsung, bir dakikalık videoda oldukça önemli detaylara yer veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Haylou GT1 Temassızlık Yapıyor Çözümü?

Videonun 53. saniyesinde yeni iPhone için sırada bekleyen bir müşterinin saç tipine dikkat edildiğinde iPhone X’un yeni dizaynıyla dalga geçildiğini görüyoruz.

Video yayınlandıktan kısa bir süre sonra YouTube’da Trendler listesinde yerini aldı.

Videonun 13. saniyesinde iPhone kullanıcılarının en önemli sorunlarından biri olan “yeterli depolama alanı”na dem vurulmuş.

İlginizi Çekebilir:  Fiş Fatura Yerine Geçer mi? Fiş Garanti Belgesi Olarak Yerine Geçer mi?

Öte yandan videonun 29. saniyesinde suya düşen iPhone’un bozulduğu, Samsung’un ise “sapasağlam” olduğuna vurgu yapılmış.

Apple için sırada bekleyen müşterilerden, Apple’ın artık kronikleşen sorunlarına, sürekli kendini tekrar etmesinden, yeni dizaynına kadar pek çok konuda gönderme yapan Samsung, kendi alanında Apple’dan daha iddialı olduğunu bir kez daha belirtmiş oldu.

İlginizi Çekebilir:  Standart YouTube Lisansı Ne Demek?

Apple’ın söz konusu videoya ne zaman cevap vereceği merak konusu. Zira Apple’ın Samsung’un da klasikleşen göndermeli videolarına anında cevap vermediği ortada.

Bu arada videonun en dikkat çekici yerlerinden biri de suya düşen telefonu pirince atmanın sadece Türkiye’de olmadığı.

Videonun tamamı için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi