Sağlık

Sarımsak Şampuanı Koku Yapar mı?

Şampuan ve duş jellerinin aromaları müşterilerin en hoşuna gidecek tatlı meyve aromalarını içeriyor. Hatta öylesine önemli ki reklamlar da bu güzel kokular öne çıkarılır. Bunun sebebi güzel koku ve temizlik algısal olarak bağdaştırıldığından dolayıdır. Sarımsak şampuanı koku problemi ise akıllara bu sebepten takılmaktadır. Birçok faydası bulunan bu gıdanın şampuan hali de saçlara faydalı olabilecekken koku yapması sebebiyle vatandaşları vazgeçirebiliyor.

O zaman konuyu fazla uzatmadan sorumuzun net cevabını verelim. Markası her ne olursa olsun, sarımsak şampuanı koku yapmaz. Şampuanla saçınızı ya da vücudunuzu yıkadığınızda bir sarımsak kokusu ile karşılaşmazsınız. Ancak koku olmadığı saçları beslemesi, deriye iyi gelmesi gibi faydalarının olmadığı anlamına gelmez. Güvendiğiniz ve iyi bildiğiniz bir markayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu noktada burnunuza gelen kokuya değil arkadaş tavsiyelerine güvenmeniz daha önemli bi nokta olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds