Şebnem Aydemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Şebnem Aydemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şebnem Aydemir’den söz edeceğiz.

Şebnem Aydemir Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Mart 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şebnem Aydemir, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Kalbimdeki Deniz adlı dizide oynadığı Şebnem karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Şebnem Aydemir, 1.70 cm boyundadır ve 52 kilodur. Başarılı oyuncu Şebnem Aydemir, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şebnem Aydemir hakkında merak edilen aslen nerlei, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Şebnem Aydemir ile İlgili Aramalar

Google’da Şebnem Aydemir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şebnem aydemir aslen nereli, şebnem aydemir boyu kaç, şebnem aydemir evli mi, şebnem aydemir oynadığı diziler, şebnem aydemir aslen nereli, şebnem aydemir boy kilosu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.