Şebnem Ceceli Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Şebnem Ceceli kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Şebnem Ceceli”den söz edeceğiz.

Şebnem Ceceli Kimdir?

Şebnem Ceceli, Türk dizi oyuncusu. 2001 senesinde İstanbul’un Altunizade semtinde dünyaya gelen Şebnem Ceceli, İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu ve Doğa Koleji’nden mezun oldu. Şebnem Ceceli, şimdi ise Fen Lisesi öğrenci.

2006 ile 2011 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve büyük izlenme rakamlarına ulaşan Yaprak Dökümü adlı dizide “Küçük Ayşe” rolü ile kamera karşısına geçen Şebnem Ceceli, Algida Max ve Wings reklamlarında da oynamıştır. Genç oyuncu, Ekol Drama Oyunculuk Eğitimi almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Deniz Baysal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Yaprak Dökümü ve reklamların dışında oyunculuk yapmaya ara veren Şebnem Ceceli, bu dönemde eğitimine ağırlık vermiştir. Ceceli, bir yandan da piyano eğitimi almıştır.

Setlerle Küçük Yaşta Tanıştım

Hürriyet’te yayınlanan röportajında setlerle küçük yaşta tanıştığını söyleyen Şebnem Ceceli, kendi kendine oyunculuk yapmaya çalıştığını ve bundan da büyük zevk aldığını fark eden ailesinin kendisini drama okuluna yazdırdığını söyledi. 5 yaşında Ayla Algan’ın da eğitim verdiği okula başladığını söyleyen Ceceli, bir gün ajans yetkililerinin gelerek teklifte bulunduklarını ve Yaprak Dökümü’ne bu sayede başladığını ifade etti.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Emir Sarıca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Halil Ergün’ü Her Bayram Ararım

Genç oyuncu Şebnem Ceceli, Yaprak Dökümü adlı dizide kızı rolünü canlandırdığı Halil Ergün’ü her bayramda arayıp sorduğunu belirterek sette Halil Ergün ve Deniz Çakır’ın da neşe kaynağı olduğunu ifade ediyor.

Hayalim Doktor Olmak

Şimdilerde Fen Lisesi’nde öğrenci olan Şebnem Ceceli’nin en büyük hayali doktor olmak. Ceceli, Hürriyet’e verdiği röportajda şunları kaydetti:

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Selina Kurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

“Doktor olmak istiyorum. Bunun için de çok çalışıyorum. Oyunculuk ise her zaman yapmak istediğim bir iş. İkisini birlikte yapabilmek beni çok mutlu eder. Başta Halil Ergün ve tüm “Yaprak Dökümü” oyuncuları, Hande Doğandemir ve bir de Cem Yılmaz ile aynı projede yer almayı çok isterim.”

Şebnem Ceceli’ye öğrencilik ve oyunculuk kariyerinde başarılar diliyoruz. En kısa sürede hayali olan doktorluğa kavuşması dileğiyle. Bu yazımızda kısaca Şebnem Ceceli’den söz ettik. Diğer biyografi yazılarımız için sitemizin “biyografi” kategorisine tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce