Şebnem Dilligil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Şebnem Dilligil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şebnem Dilligil’den söz edeceğiz.

Şebnem Dilligil Kimdir?

  • Oyuncu.

1960 tarihinde dünyaya gelen Şebnem Dilligil, lisans eğitimini ise Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar pek çok dizi ve filmde görev alan Şebnem Dilligil, özellikle Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide canlandırdığı Naime karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Şebnem Dilligil, öncesinde ise Bizim Hikaye, Cesur Yürek ve Ateş Böceği gibi dizilerde de görev almıştır. Şebnem Dilligil, asıl popülaritesini ise Karadayı adlı dizide Safiye karakteriyle yaşamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Samet Kaan Kuyucu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şebnem Dilligil 1.65 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şebnem Dilligil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şebnem Dilligil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Şebnem Dilligil ile İlgili Aramalar

Google’da Şebnem Dilligil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Avni Dilligil Rahmi Dilligil Şebnem Dilligil Çiçek Dilligil akrabamı Avni Tuna Dilligil Çiğdem Aygün Ayşenil Şamlıoğlu eşi Ali Düşenkalkar Dilligil Ailesi, şebnem dilligil aslen nereli, şebnem dilligil boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Özlem Conker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara