Biyografi

Hasan Uylaş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Hasan Uylaş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı spiker ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hasan Uylaş’tan söz edeceğiz.

Hasan Uylaş Kimdir?

  • Gazeteci.

Hasan Uylaş, gazeteci ve muhabir olarak bilinmektedir. Radyo Televizyon Programcılığı ve Röportaj Teknikleri üzerine dersler alan Hasan Uylaş, meslek hayatına 2004 yılında bir yapım şirketinde asistan olarak başladı. 2006 yılında NTV’de işe başlayan Hasan Uylaş, 2012’de ise Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz’den sorumlu bölge temsilciliği görevine getirildi. Suriye’deki savaşı uzun yıllar boyunca takip eden Hasan Uylaş, aynı zamanda 2015 ile 2018 yılları arasında Beyaz TV’de başbakanlık muhabirliği görevini yerine getirmiştir. Tecrübeli muhabir ve gazeteci Hasan Uylaş, kariyerine Haber Global ekranlarında devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Hasan Uylaş, gazetecilik kariyerini Haber Global ekranlarında sürdürmektedir. Tecrübeli muhabir ve gazeteci Hasan Uylaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Hasan Uylaş, erişim tarihi: 23 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.