Seçil Özer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Seçil Özer kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, evli mi, eşi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı spiker, sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seçil Özer Yakınbaş’tan söz edeceğiz.

Seçil Özer Kimdir?

  • Sunucu.

1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen Seçil Özer Yakınbaş, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına Kanaltürk ekranlarında adım atan Seçil Özer Yakınbaş, buradaki görevinin ardından SKY Türk ve Kanal 24 bünyesinde haber muhabiri olarak görev yapmıştır. 2010 yılında Kanal D’ye transfer olan Seçil Özer Yakınbaş, asıl çıkışını ise burada yapmıştır. Mehmet Ali Birand’ın sunduğu Ana Haber’de yıldızını parlatan Yakınbaş, özellikle bu dönemde politika muhabirliği konusunda hem uzmanlaşmış hem de takdir toplamıştır.

Kanal D bünyesinde Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık muhabirliği görevlerinde bulunan Seçil Özer Yakınbaş, bu dönemde özellikle anayasa çalışmalarını yakından takip etmiştir. Kanal D ekranlarında Söz Meclisten Dışarı adlı programı ve Ahmet Hakan ile Kanal D Ana Haber’de Seçil Özer ile Perde Arkası bölümünü sunmuştur. Başarılı sunucu Seçil Özer şimdilerde ise KRT TV’de Ana Haber’in Referans adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Instagram hesabından da sık sık paylaşımlarda bulunan Seçil Özer Yakınbaş hakkında merak edilen boyu kaç, aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Seçil Özer Yakınbaş ile İlgili Aramalar

Google’da Seçil Özer Yakınbaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Seçil Özer Instagram Seçil Özer Yakınbaş Instagram Seçil Özer Facebook, seçil özer yakınbaş boyu kaç, seçil özer yakınbaş evli mi bekar mı, seçil özer yakınbaş boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.