BiyografiGündem

Sedat Peker’i Tehdit Eden Güniz Akkuş Kimdir?

Sosyal medyada yayınlanan ve gündem olan bir videoda Hanımağa Güniz Akkuş isimli bir vatandaş son zamanlarda tartışma konusu olan Sedat Peker hakkında ağır sözler sarf etmiş ve Peker’e mühlet vererek karşısına çıkmasını istemiştir. Facebook’ta kendi sayfası üzerinde yayınladığı videosunda Peker’in sahte vatan sevdalısı olduğunu dile getiren Güniz Akkuş ismi sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.

Güniz Akkuş’un sözlerini aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz: Günniz Akkuş’tan Sedat Peker’e Tehdit

Erdoğan’ı Korumak Sana mı Kaldı?

Konuşmasında sık sık Erdoğan’dan söz eden Güniz Akkuş, kendisinin kolluk kuvvetlerinde askerlik yaptığını belirtti ve Peker’in askerlik yapmadığına vurgu yaparak devleti ve Erdoğan’ı koruma hakkını nasıl kendinde bulduğuna dair Peker’e yönelik sert eleştirilerde bulundu. ”Haram yemiş alçak ağzınla Erdoğan’ın ismini her yerde kullanma” diyen Akkuş ayrıca Peker’in küçük çocuklara uyuşturucu ve silah sattığını, bu yolla zengin olduğunu ve aynı zamanda şantajla da işlerini yürüttüğünü dile getirdi.

Sedat Peker’in bu ülke için ne yaptığını soran Akkuş, konuşmasında genel olarak Peker’in ülke için son derece zararlı olduğunu, gençlerin hayatlarını kararttığını, onlara kötü örnek olduğunu, üzerine vazife olmayan işlere karıştığını belirtiyor.

Peker’i yetimlerin haklarını yemekle itham eden Akkuş ayrıca Peker’den gençlerin hayatını karartan, onları cesaretlendirip kötü amaçlarında kullanıp atan, hiçbir vasfı olmayıp ekranlardan boş boş konuşan zavallı biri olarak söz etmiş ve gençlerin Peker’in arkasından gitmemesi için onları uyarmıştır.

Sedat Peker’e 10 Gün Mühlet

Güzin Akkuş ayrıca Peker’e on gün mühlet verip bu süre içinde devamsızlık hakkını kullanmasına izin verdiğine değinerek bu 10 günün sonunda karşısına çıkmasını istemiş. 10 günün sonunda karşısına çıkmazsa Sedat Peker’in gerçek vatan sevdalıları tarafından ziyaret edileceğini belirtmiştir.

Konuşmasında ayrıca Peker’e biberon, emzik, bez ve sarmal şeker tedarik edeceğini söyleyen Güniz Akkuş konuşmasını İstiklal Marşı’ndan bir bölüm ile son erdirdi.

Güniz Akkuş Kim?

Gerçekte ne yaptığı, kaç yaşındaolup nereli olduğu gibi temel sruların bile muğlak olduğu Güniz Akkuş isimli şahıs, ülkenin mafyacılık oynayan yüzbinlerce vatan sevdalısı (!) kişiden biridir. Ülkede Peker, Çakıcı veya bunun gibilere özen ve sempati azalmadığı sürece biz daha çok bunlardan çıkarırız. Bence kim olduğunun hiçbir önemi yok.

Instagram hesabında paylaştıkları ise (şuradan gidebilirsiniz) çok daha ilginç. Bir dönem narkotik ekiplerde çalıştığını ifade ediyor, annesinin Siemens’te görevli olduğunu söylüyor.

Parodi, ironi, mizah ise çok başarılı ancak gerçek ise çok vahim bir durum ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.