İzmirlilere Hakaret Eden Ertan Çomaklı’nın Annesi Zekiye Çomaklı Kimdir?

Son günlerin en çok tartışılan isimlerin başında yer alan ve geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir canlı yayında rektöre yakışmayacak tavırlar sergilemesi ile dikkatleri üzerine çeken Anadolu Üniversitesi rektörü Şafak Ertan Çomaklı, bu sefer de annesi ile gündeme geldi. Ertan Çomaklı’nın annesi kim? 1 ay önce sarf ettiği sözleri yeniden gündem olan Zekiye Çomaklı kimdir?

Bir cep telefonu kamerası ile kayda alınan görüntüde Anadolu Üniversitesi rektörü Şafak Ertan Çomaklı’nın annesi olduğunu öğrenilem Zekiye Çomaklı, İzmirli muhaliflere sert sözler sarf ediyor, ağza alınmayacak sözler söylüyor. İşte o skandal sözler:

İlginizi Çekebilir:  Melih Özkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Videoda İtalya’da, İsrail’de halkın virüse karşı dualarla başa çıkma yoluna gittiğini, dünyanın her yerinde kurandan ayetler okunup, namazların kılındığını iddia eden ve yüksek sesle bunları dile getiren Zekiye Çomaklı, kameralar önünde İzmirli vatandaşlar hakkında sert sözler sarf ediyor. 

İzmir’deki vatandaşlara gavur diyen Zekiye Çomaklı, İzmir’de yaşayan vatandaşların genelini kast ederek Türkiye Cumhuriyetine düşmanlık ettiklerini, devlet için zararlı olduklarını da sözlerine ekliyor. 

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Dedelerinizi denize döktük diye niye bu devlete düşmanlık ediyorsunuz diyerek İzmirli vatandaşlara yüklenen Zekiye Çomaklı, virüsle mücadelede dua ve ibadet yolunu seçmenin İzmirli vatandaşları çılgına çevirdiğini dile getirdi. 

Sizi inşallah virüs musibet eder diyerek konuşmalarını tamamlayan Anadolu Üniversitesi rektörü Şafak Ertan Çomaklı’nın annesi Zekiye Çomaklı’nın bu sözleri sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Halkı kin ve nefrete teşvik etmekle itham edilen Zekiye Çomaklı’nın sözlerine özellikle İzmirli vatandaşlardan sert tepki geldi. 

İlginizi Çekebilir:  Seda Çavdar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Anadolu Üniversitesi rektörü Şafak Ertan Çomaklı’nın annesi olduğu öğrenilen Zekiye Çomaklı, video sonrasında herhangi bir özür mesajı yayınlamadı, gerek sosyal medyada gerekse dijital platformlarda Zekiye Çomaklı’ya sert eleştiriler gelmeye devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara