Sedat Peker’in LGBT ve FETÖ Açıklaması

Fethullahçı Terör Örgütü yani bilinen ismiyle FETÖ’nün ülkemiz adına ne derece tehlikeli bir oluşum olduğu artık bilinen bir gerçektir. Ülkemiz adına her türlü zararlı faaliyetleri gerek yer altından gerekse alenen yapan bu örgüte özellikle 15 Temmuz Darbe Girişimi’nden sonra çok geniş kapsamlı operasyonlar düzenlendi, ilişiği tespit edilenler hapse atıldı veya görevden uzaklaştırıldı. Bu kısmı geçtikten sonra asıl konuya devam etmek istiyorum. Dün, malum Oğuz Bulut olayından sonra Sedat Peker, resmi Twitter hesabından “Müritlerinin geleceklerini garantiye almak için LGBT’yi de Fethullah Gülen’in kurduğu ortaya çıktı. Sevinin artık Oğuz da sizden” açıklamasında bulundu.

Yukarıdaki paragrafta FETÖ’nün tehlikeli bir oluşum olduğundan ve ciddiyetinden yeteri kadar bahsettik. Peki son dönemde trend haline gelen “her işi” bu örgüte yıkmak hangi akılla açıklanır?

Bu örgüt, tamam yıllardır ülkede faaliyette ama bir düşünün LGBT gibi marjinal bir grubu, ta o yıllarda FETÖ kurmuş olabilir mi?

Suçu kendi şebekenizden ya da yapmış bulunduğunuz hataları kendi üzerinizden atmak, onları istem dışı olmuş gibi göstermek hangi siyasete sığıyor.

Elinizi vicdanınıza koyup düşünün. Her şeyi de FETÖ yapmış olamaz öyle değil mi?

Hakan Hepcan’a özellikle son olaylarından sonra FETÖ damgası vuruldu, attığı bir Twitinden dolayı.

Birisi şöyle demişti: “Bundan sonra kimin FETÖ’cü olduğu değil; kime FETÖ’cü diyecekleri önemli.

Terörle mücadele kapsamında yapılacak tüm gözaltılara, müdahalelere ve reaksiyonlara sonuna kadar destek vermek, bu ülkenin bir vatandaşı olarak hepimizin bir borcudur.

Söz konusu Twittler

Oğuz Bulut gibi bir insanın (!) yaptıkları ne akıl ne de mide alır türden. Bu olay, ülkücü camiaya zarar vermez. Ama böyle açıklamalar yaparak kendinizi komik ve aciz duruma düşürmeyin. LGBT’yi FETÖ’nün kurmadığı, öyle bir oluşumun bu örgütle hiçbir alakasının olmadığı gün gibi ortada.

Daha da ortada olan ise düşman yaratmak. Halkın ortada dönen tüm çirkinlikleri ve yolunda gitmeyenleri birisine atacağı bir düşman: FETÖ.

Her olay bu vatan haini örgüte yıkılıyor. Aklı başında biri çıkıp “ya kardeşim her şeyi de bu adamlar yapmış olamaz” dediğinde ise bir ilişki bulup ona da “FETÖ’cü” damgası vuruluyor. Hadi çıkalım bu işin içinden.

Kesinlikle şu mantıkla yaklaşmamak lazım: “İyi de bu adamları buralara iktidar getirdi”. Bu olayı kördüğüm yapmaktan başka bir duruma getirmez. Olan olmuş ve mücadele devam ediyor.

Sedat Peker gibi birileri çıkıp “LGBT’yi FETÖ kurdu” deyince artık “yeter” diyorsunuz.

Yeter.

Tepemize kuş pislese FETÖ’den bileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.