Şekilli Harflerle Şekilli Nick Yazma

İnternet ortamında herkes kendisine bir kullanıcı adı belirlemektedir. Günümüzde daha çok username veyanickname olarak geçen bu kavramlar, her kişiye özgün olduğu için bir platformda aynı nickname bir kere alınabilmektedir. Örnek olarak PUBG gibi bir oyunda veya Facebook tarzısosyal medya platformlarında çok istediğiniz bir isim varsa, ancak sizden önce başka kullanıcı tarafından alınmışsa büyük hayal kırıklığı meydana gelmektedir.

Bu durumda kullanıcıların karşısına çıkan ilk çözüm, şekilli nick yazma olmaktadır. Bu yöntemde kişiler, almaya çalıştıkları nickname’i farklı şekillerde yazmaktadır..

Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Şekilli nick yazmak için çok sayıda yöntem mevcut olup, bunlardan biri nickname’i büyük-küçük harfler ve sayılarla yazmaktır Şekilli nick yazarken yine farklı yazı tipleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun için yapmanız gereken, Microsoft Word gibi bir program veya bu hizmeti sağlayan birinternet sitesi aracılığı ile almaya çalıştığınız ismi, farklı bir yazı tipiyle yazmaktır. Microsoft Word için üst sekmede yazı tipine tıkladığınızda, karşınıza pek çok yazı tipi seçeneği çıkacaktır. Şekilli nick yazma istiyorsanız, bunlardan bir tanesini deneyebilir, arzunuza göre kalın, italik, altı çizili yapabilirsiniz. İstediğiniz nickname’i oluşturduktan sonra da sadece bunu kopyalayıp, hangi platformda kullanacaksanız oraya yapıştırmak kalmaktadır. Eğer bir internet sitesi kullanacaksanız, durum yine aynı temel üzerinedir. Ancak burada istediğiniz nickname’i kutucuklara yazmanız, yazıyı dönüştürdükten sonra da yine kopyalayarak, ilgili yere yapıştırmanız gerekmektedir.

PUBG Şekilli Nick

Şekilli nick sayesinde kullanıcılar hem istedikleri isim uygun değilse bunu alabilmekte, hem de özgün, yeni ve havalı bir isme kavuşmaktadır. Eğer PUBG oyuncuysanız ve PUBG şekilli nick yazmak istiyorsanız, uygulamanız gereken yöntem yukarıda anlattığımız gibidir. İnternette veya Word dosyasında hazırladığınız bir nickname’i PUBG kayıt ekranında ilgili yere yapıştırarak, hayal ettiğiniz kullanıcı adına kavuşabilirsiniz. Bu sayede internet ortamında daha kolaylıkla dikkat çekebilirsiniz. Eğer PUBG’de iyi bir oyuncuysanız ve artık daha rahat tanınabilecek bir nick bulmak istiyorsanız, PUBG şekilli nick sayesinde daha oyunun hazırlık aşamasında herkes tarafından hatırlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi