Biyografi

Selin Vardarlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Selin Vardarlı, 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk çalışmalarına Deniz Dalgıç Menajerlik Ajansı bünyesinde devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine Falım Sakız’ın reklam filminde rol alarak adım atan Selin Vardarlı, daha sonra “Kurdun Kutusu” dizisinde de yer almıştır. Ancak ilk ciddi oyunculuk deneyimini 2023 yılında “Yaz Şarkısı” isimli dizi ile yaşamıştır. Bu dizi, genç oyuncunun yeteneğini ve performansını gösterme fırsatı olmuştur. “Yaz Şarkısı” dizisinde Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç, Efekan Can, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zehra Yılmaz, Merve Sevin, Duygu Karaca, Ömer Kılıç, Su Şanad, Cemal Gönen, Tufan Aydın, Ezgi Bakan, Filiz Miftari gibi başarılı oyuncularla birlikte yer almıştır.

Genç yaşına rağmen başarılı performanslarıyla dikkat çeken Selin Vardarlı, oyunculuk kariyerine gelecekte de birçok başarılı projede yer alarak devam etmeyi hedeflemektedir. Yetenekli oyuncunun, daha birçok önemli dizi ve filmde izleyici karşısına çıkması beklenmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Selin Vardarlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Selin Vardarlı, erişim tarihi: 30 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi