Biyografi

Rapçi Joker (Mete Erpek) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Rapçi Joker, diğer adıyla Mete Erpek kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Mete Erpek”ten söz edeceğiz.

Mete Erpek Kimdir?

— Rap müzisyeni
— Söz yazarı

6 Eylül 1987 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Mete Erpek, 2002 senesinde Bulgaristan’dan öğrendiği Breakdance videoları ile Hip-Hop müzik ile tanıştı ve bu müzik ile ilgilenmeye başladı. Erpek, 2 yıl boyunca da Graffiti sanatı ile uğraşmıştır.

2004 senesinde kendi stüdyosunu kuran Mete Erpek, Narkoz aka Stanley isminde amatör olarak Rap müzik yapmaya başladı. 2005 senesinde ise ilk amatör albümü olan Rap Cellat-ı Mafya’yı yayınladı.

Öte yandan bir Demo yarışmasında Mutluluk Tohumları isimli şarkısı ilk 10’a girdi. Mete Erpek’in bu şarkıdaki başarısı İstanbul’da Darp isminde bir gruba dahil olmasına öncülük etmiştir. Bir yıl burada çalışan Mete Erpek, daha sonra bu gruptan ayrıldı. Üniversite eğitimine bir süre Burdur’da devam eden Mete Erpek, daha sonra tekrar Eskişehir’e döndü.

Allame ve Leşker Asakir’in kurmuş olduğu Batarya grubuna katılan Joker, bu grubun ve Allame’nin albümlerinde yer aldı ve özellikle Allame ile beraber çıkardığı Dünya İnanmıyor adlı parçasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Joker, daha sonra 11 Aralık 2012 tarihinde sosyal medyadan yaptığı bir açıklamada Batarya Records’tan ayrıldığını duyurdu. 2014 senesinde ise kendi stüdyosu olan HipHopJobz’ı kurdu. 20 Kasım 2015 tarihinde ise Dokuz&Sekiz Müzik etiketi ile ilk bandrollü albümü olan Microphone Show’u çıkardı. 25 Aralık 2016’da O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve çeyrek finale kadar yükselen Joker, 10 Ağustos 2018 tarihinde ise Sony Music etiketi ile ikinci bandrollü albümü olan Element’i çıkarmıştır.

Joker Son Şarkısı

Joker, son olarak Defkhan ve Kurşun ile beraber Son Kale isimli tekli çıkarmıştır. Son Kale isimli şarkıyı dinlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

Joker Hakkında Yapılan Aramalar

Rapçi Joker hakkında arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; joker rapi bıraktı, joker rap şarkıları, joker rap indir, rapçi joker ekşi, joker rapçi şarkılar, joker resmi allame joker rap hala benimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi