Biyografi

Selinay Taşol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Selinay Taşol kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selinay Taşol’dan söz edeceğiz.

Selinay Taşol Kimdir?

  • Oyuncu.

Selinay Taşol, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü’nde 2022 yılında tamamlamıştır. İlk olarak Kan Çiçekleri isimli dizide rol alan Selinay Taşol, söz konusu dizide Yağmur Yüksel, Barış Bektaş, Ceyda Pınar, Dilek Güler, Yılmaz Ulutaş gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Selinay Taşol, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ”Kan Çiçekleri” isimli dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Selinay Taşol hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Selinay Taşol, erişim tarihi: 3 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi