Biyografi

Yağmur Yüksel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yağmur Yüksel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yağmur Yüksel’den söz edeceğiz.

Yağmur Yüksel Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yağmur Yüksel, dizi oyuncusudur. İlk oyunculuk deneyimini Kanal 7’de yayınlanan ”Kan Çiçekleri” dizisinde rol alarak yaşayan Yağmur Yüksel, söz konusu dizide Ekrem Aral Tuna, Selinay Taşol, Erol Yavan, Ceyda Pınar, Gökhan Gürdeyiş gibi isimlerle beraber rol almıştır. Güzel oyuncu Yağmur Yüksel, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafları ile dikkat çekmekte ve fotoğrafları binlerce beğeni almaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Yağmur Yüksel, oyunculuk çalışmalarına BC Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir. Güzel oyuncu Yağmur Yüksel hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnerelidir.com, Yağmur Yüksel, erişim tarihi: 3 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.