Sena Tuğçe Güner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sena Tuğçe Güner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sena Tuğçe Güner’den söz edeceğiz.

Sena Tuğçe Güner Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamlayan Sena Tuğçe Güner, öte yandan Janacek Academy bünyesinde oyunculuk ve müzik eğitimleri almıştır. Sonrasında Los Angeles New York Film Academy‘de de oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Ayrıca İzmir Güzel Sanatlar Oyuncuları ve İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da çeşitli oyunlarda sahne almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Açelya Kartal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Güzel oyuncu Sena Tuğçe Güner, aynı zamanda Şehrin Melekleri, Göç Zamanı, Los Angales in Jail, Eve Dönüş, Filinta, İstanbullu Gelin, Güneşin Kızları, Güllerin Savaşı ve Kertenkele gibi çeşitli yapımlarda görev almıştır. Başarılı oyuncu Sena Tuğçe Güner, aynı zamanda Alem-i Cin 2 isimli korku filminde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Elit Andaç Çam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sena Tuğçe Güner 1.68 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sena Tuğçe Güner, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sena Tuğçe Güner hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Emrah Safa Gürkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sena Tuğçe Güner ile İlgili Aramalar

Google’da Sena Tuğçe Güner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sena tuğçe güner aslen nereli, sena tuğçe güner boyu kaç, sena tuğçe güner kilosu ne, sena tuğçe güner instagram hesabı, sena tuğçe güner oynadığı diziler, sena tuğçe güner instagram hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara