Serap Belet Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim?

Serap Belet kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serap Belet’ten söz edeceğiz.

Serap Belet Kimdir?

  • Sunucu.

Tam ismi Serap Belet Douillet’dir. 1978’de dünyaya gelen Serap Belet, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde tamamlamıştır. Kariyerine 1997’de Kanal D’de başlayan Serap Belet, bu kanalda Arena adlı programıyla ilk deneyimini yaşamıştır. Özellikle 1999 Marmara Depremi’ndeki yayınları ile dikkatleri üzerine çeken ve beğeni yakalayan Serap Belet, sonrasında Star TV’ye transfer olmuştur. Star TV’nin ayrıldıktan sonra ATV’de ve tekrar Kanal D’de çalışmaya başlayan Serap Belet, yine Arena programında muhabirlik yapmıştır. Kariyerindeki en uzun tecrübesi ise Habertürk’tür. Serap Belet, söz konusu kanalda gündeme ilişkin meseleler hakkında programlar yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesi olan Serap Belet, ayrıca Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Sosyal medya hesaplarından da ayrıca paylaşımlarına devam eden (Instagram hesabında 20 binden fazla takipçisi vardır) Serap Belet, Habertürk ekranlarındaki çalışmalarına da devam ediyor. Serap Belet hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

One thought on “Serap Belet Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim?

  • Mayıs 18, 2022 tarihinde, saat 21:48
    Permalink

    ouija boarda davet ettiğim üç harfli bana çağla tuğaltay’ın katilinin serap belet’in kocası douillet olabileceğini söyledi. buraya yazma gereği duydum. bir dna örneği alınmalı bence.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.