Biyografi

Cansel Kiraz Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Evli mi?

Cansel Kiraz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cansel Kiraz’dan söz edeceğiz.

Cansel Kiraz Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Cansel Kiraz, CNN Türk, Hürriyet, Doğruluk Payı, 140 Journos ve Demirören Haber Ajansı gibi kurumlarda muhabirlik yapmış; 1.5 yıl görev yaptığı CNN Türk’ten ayrılmıştır.

kaynak: https://www.cnnturk.com/video/saglik/hareketsizlik-kalp-hastaligina-yol-acabilir

CNN Türk’ten Neden Ayrıldı?

Medyaradar’ın haberine göre Demirören Haber Ajansı, pandemi nedeniyle muhabirlerinden bazılarını istifaya zorladı. Özgür Deniz Kaya, Zeynep Timurlenk Pozut ve Cansel Kiraz’ı bu nedenden dolayı işten çıkardığı belirtilen DHA’nın çalışanlarına ‘”Biz işten çıkaramıyoruz. Siz istifa edin, para verelim” diyerek teklifte bulunduğu ve böylece işten çıkarmalara istifa süsü verdiği öğrenildi.

Cansel Kiraz son olarak Modyo TV ekranlarında aktüel içeriklerin sunum ve seslendirmelerinde görev almaktadır. Sosyal medya hesabından da paylaşımlarına devam eden Cansel Kiraz, muhabirlik çalışmalarını da sürdürmektedir. Cansel Kiraz hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.