Serap Korkmaz Arslan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim?

Serap Korkmaz Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serap Korkmaz Arslan’dan söz edeceğiz.

Serap Korkmaz Arslan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Çağan Atakan Arslan’ın eşi olan Serap Korkmaz Arslan 1988’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 8-9 yıl İtalya’da yaşadı ardından 2015’de eşi Atakan’la tanışmıştır. 2017 yılında evlenip Türkiye’ye taşınmıştır. Asıl mesleği İç Mimardır. Eğitimine İstanbul’da başlamış, lise öğreniminden sonra İtalya Istituto Euuropeo di Design’de İç Mimarlık eğitimini tamamlamıştır. Modayı takip eden ve spor giyinmeyi seven Kormaz’ın en sevdiği yemek çökertme kebabıdır. Dişlerine tel tedavisi uygulayan Serap Korkmaz Arslan, Aslan adında 17 Haziran 2018 doğumlu, 3,5 yaşında bir oğulları vardır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serap Korkmaz Arslan, sosyal medyadan da çalışmalarına devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Serap Korkmaz Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.