Biyografi

Serdar Akkoyun Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Birçok meslek grubundan biyografi yazılarını sizler için paylaşmıştık. Bugün Futbol dünyası içinde merak edilen isimlerden biri olan Serdar Akkoyun’u yazacağız. Serdar Akkoyun kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi takımlı?

  • Futbol Yorumcusu, Yazar

1987 yılında Adana’da dünyaya gelen Serdar Akkoyun, yüksek lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi’nde İş/Yönetimi Ekonomisi alanında tamamlamıştır Avrupa ve Dünya futbolu, futbol kültürü, futbol-edebiyat ve sanat ilişkisi alanında uzmanlaşmış ve yorumlarını sürdürmektedir. Pek çok medya grubunda çalışma fırsatı yakalayan Serdar Akkoyun, Turkuaz Medya Grubu’nda, Eurosport, Sporx ve Sabah Gazetesi’nde editörlük yapmıştır. Çeşitli gazetelerde de yazılar kaleme almıştır. Bunun yanı sıra 2016 yılında A Spor’da çalışmasının ardından 2018 yılında TRT Spor’da çalışmaya başlamıştır. Serdar Akkoyun şu an VOLE’de yorumcu olarak görev yapmaktadır. 2020 yılında Begüm Kaplan ile evlenmiştir.“Bi Dünya Futbol” “Bi Dünya Memleket” adında iki kitabı vardır. Instagram hesabı üzerinden de paylaşım yapmayı sürdüren Serdar Akkoyun‘un 20 bine yakın takipçisi vardır. Serdar Akkoyun’un Fenerbahçeli olduğu düşünülmektedir.

Kaynak: Linkedin, Serdar Akkoyun, Erişim Tarihi: 12 Mayıs 2024.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi