Biyografi

Kaya Temel Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Farklı biyografi yazılarımızda sizler için pek çok melek grubundan kişileri paylaşmıştık. Bugün futbol dünyası içinden merak edilen isimlerden olan Kaya Temel hakkında merak edilen bilgileri paylaşacağız. Kaya Temel Kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Kaya Temel hangi takımlı?

  • Gazeteci, Yorumcu

Gazetecilik kariyerine Diriliş postasında başlayan ve ardından serbest olarak gazeteciliğe devam eden Kaya Temel’in Galatasaraylı olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra Galatasaray takımın antrenmanlarına katılarak, oradan bilgiler paylaşmaya devam etmektedir. Farklı kanallarda futbol yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmekte ve görüşlerini paylaşmaktadır. GS Tv kanalında da gündem değerlendirmeleri yapmaktadır. Kaya Temel Instagram hesabında paylaşım yapmaya ve görüşlerini paylaşmaya devam etmektedir. Kaya Temel hakkında merak edilen diğer bilgilere ulaştıkça paylaşımları sürdüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi