Biyografi

Serdar Barçın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Serdar Barçın kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serdar Barçın’dan söz edeceğiz.

Serdar Barçın Kimdir?

  • Müzisyen.

1977 yılında İzmir’de dünyaya gelen Serdar Barçın, saksafon ve flüt sanatçısıdır. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Flüt Bölümü’nde tamamlayan Serdar Barçın, mezuniyetinin ardından Demir Demirkan, Şebnem Ferah, Sertab Erener ve Özgün gibi isimlerle beraber çalışmıştır. EBB Senfoni Orkestrası’nı kazandıkta sonra memuriyetten istifa eden Serdar Barçın, sonrasında ise 2001 yılında Yeni Türkü isimli gruba üye olmuştur. 2010 yılında ”Barbun” isimli albümünü piyasaya süren Serdar Barçın, bu zamana kadar birçok projede da görev almıştır. Serdar Barçın ayrıca Robert College’da eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Serdar Barçın müzisyenlik çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Tecrübeli ve başarılı müzisyen Serdar Barçın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.org, Serdar Barçın, erişim tarihi: 20 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.