Açelya Özcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Açelya Özcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Açelya Özcan’dan söz edeceğiz.

Açelya Özcan Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Haziran 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Açelya Özcan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamıştır. Tiyatro eğitimini Akademi 35 Buçuk’ta tamamlayan Açelya Özcan, rock grubu vokalistliğinin yanı sıra dizi senaryosu da yazmaktadır. Ayrıca elektro gitar, piyano ve davul çalmaktadır. Öte yandan Latin dansları üzerine de sertifikası bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Hayri Beşer Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

2012 yılında yayınlanan Aşkın Halleri adlı dizide İnci rolünde oynayan Açelya Özcan, daha sonra da 2014 yılında yayınlanan Kiraz Mevsimi isimli dizide Gizem rolünde oynamıştır. Bu dizideki rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Açelya Özcan, 2015 yılında ise Show TV ekranlarında yayınlanan Tutar mı Tutar adlı dizide Tomris rolünde oynamıştır. Dağ 2 adlı filmde Türkmen Kızı Nabat rolünde oynayan Açelya Özcan, 2019 Ocak ayında vizyona giren Çiçero filminde Bayan Suzie karakterini canlandırmıştır. Açelya Özcan, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde rol almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Şırdancı Mehmet Sur Kimdir? Nerelidir?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Açelya Özcan 1.68 boyundadır ve 48 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Açelya Özcan’ın bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Açelya Özcan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi, babası, kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Enes Batur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Açelya Özcan ile İlgili Aramalar

Google’da Açelya Özcan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Açelya Özcan aslen nereli, Açelya Özcan kimdir nerelidir, Açelya Özcan kaç yaşında, Açelya Özcan boyu kilosu, Açelya Özcan instagram, Açelya Özcan hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce