Biyografi

Serhat Osman Karagöz Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Serhat Osman Karagöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serhat Osman Karagöz’den söz edeceğiz.

Serhat Osman Karagöz Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Aralık 1988 tarihinde Kadıköy’de dünyaya gelen Serhat Osman Karagöz, Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise İstanbul Güzel Sanatlar Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Serhat Osman Karagöz ayrıca oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. 2015’te Pucca (Selen Pınar Işık) ile evlenen Serhat Osman Karagöz’ün bu evliliğinden Batu adında bir erkek çocuğu olmuştur. Çift, Mayıs 2018 tarihinde tamamlamıştır. İlk olarak 2010 senesinde ”Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Murat karakterine hayat vermiştir. Serhat Osman Karagöz ayrıca Konteynır Brothers Hurdalık isimli dizide Serhat Dayım rolünde oynamıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Konteynır Brothers: Hurdalık (Serhat Dayım, TV Dizisi 2022)
  • Öyle Bir Geçer Zaman ki (Murat, TV Dizisi 2010)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serhat Osman Karagöz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serhat Osman Karagöz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 2 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi